SesliManken.Com | Sesli Sohbet, Sesli Chat, Sesli Siteler

Nasıl Giriş Yapılır?

  • 6 ay önce, admin tarafından yazılmıştır.
  • Nasıl Giriş Yapılır? için yorumlar kapalı

Sayfamızın başlığında belirttiğimiz gibi sesli chat sitelerine giremiyorum?, sesli sohbet giremiyorum? ve chat odalarına bağlanamıyorum? diyen kullanıcılarımıza yardımcı olacağız.

Sesli Chat Sitelerine Giremiyorum?

Öncelikle en önemli işlem hangi tarayıcı kullandığınızdır. Bilgisayarımızda yüklü olan  4 favori tarayıcı bulunmaktadır. Bunlar; Google Chrome, Mozilla Firefox, İnternet Explorer ve Opera tarayıcısıdır.

Sesli chat sitelerine giriş için Google Chrome tarayıcısı sürekli güncelleme yaptıkları için giriş yapılması bazı yardımcı programlar ile gerçekleşmektedir.

  Chrome Sesli Chat

Google Chrome tarayıcısı ile sesli chat sitelerine giriş yapmak için yardımcı program kullanmanız gerekmektedir. Google Chrome Giriş linkine tıklayarak detaylı anlatıma göz gezdirebilirsiniz.

mozilla sesli chat

Mozilla Firefox tarayıcısı ile sesli chat sitelerine giriş yaparken ilk olarak Speakychat Activex uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Yükledikten sonra Açık olan tüm tarayıcılarınızı kapatıp bilgisayarınıza kurunuz. Daha sonra otomatik olarak giriş yapabilirsiniz.

opera sesli chat

Opera tarayıcısı ile sesli sohbet sitelerine giriş yapmak için aynı Mozilla Firefox tarayıcısında belirtmiş olduğumuz işlemi gerçekleştirip sohbet odalarına bağlanabilirsiniz.

internet explorer sesli chat

İnternet Explorer tarayıcısı ile sesli chat sitelerine giriş yapmak için aynı Opera ve Mozilla tarayıcılarında belirtmiş olduğumuz işlemi yapıyorsunuz.

Sesli Chat Sitelerine Giremiyorum Program !

Tüm tarayıcılar için güncel uygulamayı bilgisayarınıza yüklemek için Speakychat Activex linkine tıklayınız.

Yukarıdaki anlatımlardan sonra halen sesli chat sitelerine giremeyenler yorum kısmından bizlere yaşadığınız problemi veya anlamadığını yeri bildirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde yetkililerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Bu yazıya yorum kapalı.